(+90) 212 951 0364
info@oklif.com

Özellikler

Her Zaman Her Yerde

İşyerinde, ofisinizde, kafeteryada veya yolculuk yaparken hesaplarınıza anında ulaşmak istersiniz. Ancak sabit bir bilgisayarda kurulu olan programların çalışma prensibi gereği bunu yapmak çok zor hatta imkânsızdır. OKLİF, siz nerede olursanız olun internet olan her yerde hesaplarınıza tek bir tuşla ulaşmanıza imkân sağlar. Böylelikle kısa zamanda daha çok işler yapabilir, ailenize ve arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz.


Basit kolay ve anlaşılabilir

En çok önem verdiğimiz konulardan bir diğeri ise yapılan bir projenin basit, kolay, anlaşılabilir ve herkes tarafından kullanılabilir olmasıdır. OKLİF, mükemmel görsellik ve anlaşılabilir bir mantık üzerine geliştirilmiş olup kullanıcıya keyifli bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Sıkıcı, tek düzen pencere tasarımlarının aksine gereksiz menü ve buton kalabalığı gizlenerek kullanıcılara sade ve pratik bir ara yüz sunar.


Sınırsız Kayıt İmkanı

Oklif hesap takip sisteminde kayıt sınırı bulunmamaktadır. Bu sayede tek bir firma hesabı üzerinde istediğiniz kadar cari kart veya cari hareket oluşturabilir hesaplarınızı özgürce takip edebilirsiniz.


Gelişmiş Rapor Sistemi

OKLİF üzerinde yer alan gelişmiş rapor sistemi sayesinde hesaplarınızı veya hesap hareketlerinizi doğrudan yazıcınıza aktarabilir veya Adobe Reader Dosyası (PDF), Microsoft Excel Dosyası (XLS), Microsoft Word Dosyası (DOC), Jpeg Resim Dosyası (JPG), Open Office Dosyası (ODS), Open Office Dosyası (ODT) gibi farklı formatlarda bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz. Kaydedilen raporlarınızı bu formatları destekleyen tüm cihazlarda anında açabilirsiniz.


E-Posta Gönderim Sistemi

Herhangi bir raporu önce hazırlayıp sonra bilgisayarınıza kaydedip ardından e-posta ile göndermek kullanıcı için gereksiz zaman kaybına sebep olmaktadır. OKLİF ile ön izleme ekranında hazırladığınız herhangi bir hesap raporunu hiçbir aracı program veya web sitesi kullanmadan doğrudan ilgili kişiye e-posta ile gönderebilirsiniz. Ve bu işlemi sadece bir tıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Güncelleme masrafları yok

Güncelleme masrafları, kullanıcıların en çok şikâyet ettikleri konuların başında gelmektedir. Kullanıcı, satın almış olduğu bir programın üzerinde yapılan yenilikler için ücret ödemekten kaçınır. OKLİF üzerinde yapılan tüm geliştirmeler ve yenilikler otomatik olarak güncellenir. Bu esnada kullanıcının herhangi bir ödeme yapmasına gerek yoktur. Nedeni ise yapılan bu yenilikler kullanıcılarımıza fayda sağladığı kadar yazılım firması olarak bizlerinde bir adım öteye gitmesine yardımcı olur.


Destek maliyeti yok

Satın almış olduğunuz bir programı henüz kullanmaya başlamadan veya kullanırken takıldığınız konularda ilgili firmadan yardım almak istersiniz. Maalesef ilgili firma bu işlem için sizden destek ücreti talep etmektedir. OKLİF hesap takip sistemini kullanıyorsanız bu işlemler için sizden kesinlikle herhangi bir ücret istenmez. Takıldığınız konular için e-posta veya telefon üzerinden mesai saatleri içerisinde sürekli destek alabilir, görüş ve önerilerinizi bildirerek proje gelişiminde katkıda bulunabilirsiniz.


Veri kaybı yok

Veri kaybının kullanıcılara yansıyan maliyeti oldukça yüksektir. Hatta çoğu zaman verilen emek maliyetin önünde yer almaktadır. OKLİF hesap takip sistemi ile tüm hesaplarınız, güvenli veritabanı ve yüksek teknolojiye sahip sunucular üzerinde barınmaktadır. Her saat aralığında farklı sunucular üzerine otomatik olarak yedek alınan bu sistemin herhangi bir veri kaybı riski bulunmamaktadır. Kullanıcılar isterlerse alınan bu yedek dosyalarına günlük olarak yönetim paneli üzerinden anında ulaşabilir.


Virüs riski taşımaz

Virüsler çoğunlukla Windows işletim sistemi üzerinde yer alan Windows tabanlı programları etkilemektedir. Bilgisayarınıza bulaşan herhangi bir virüs o bilgisayar üzerinde bulunan tüm dosyalara bulaşarak verilerinizin kaybına sebep olur. OKLİF üzerinde yer alan hesaplarınız, virüs riski taşımayan yüksek teknolojiye sahip LİNUX sunucular üzerinde barınmaktadır. Çünkü LİNUX dosya kontrol sistemi ve alt yapısı gereği virüs riskine karşı herkes tarafından bilinen en güvenli işletim sistemlerinden biridir.