(+90) 212 951 0364
info@oklif.com

Hizmet Şartları

Güncelleme tarihi: 27.03.2016

İşbu şartlar, bundan böyle “Hizmet Sağlayıcı” olarak anılacak olan PİNORMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Limited Şirketi ne ait web sitesinin kullanım kurallarını düzenlemektedir. Siteyi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır.

http://www.oklif.com PİNORMA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ Limited Şirketi'ne ait bir web sayfasıdır. Bu metinde kullanılan "Kullanıcı" terimi, web sayfasına üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla Hizmet Sağlayıcı tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Kullanıcılar oklif.com sitesini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır. Ziyaretçiler ve kullanıcılar bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, kullanım şartlarını kesin olarak kabul ettiğini beyan eder.

Hizmet Sağlayıcı, www.oklif.com adresinde yayınlanan web sayfalarını, kullanıcılara kesintisiz olarak yayınlamayı hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

Kullanıcılar, www.oklif.com adresinden yayınlanan herhangi bir içerik, görsel veya iletişim bilgisini izinsiz kullanmamak, link vermemek veya kopyalamamak ile yükümlüdür. Hizmet Sağlayıcı www.oklif.com web adresinde yer alan içerik, görsel ve iletişim bilgilerinin tamamı üzerindeki hakklarını saklı tutmaktadır.

Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Hizmet Sağlayıcı, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği kullanıcıların ve ziyaretçilerin siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

www.oklif.com web sitesi kullanıcıları web sitesine bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür içerik, yazılım ya da başka herhangi bir dosya veya içerik iletmeyeceklerdir.

İşbu kullanım koşullarına, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz duruma gelirse söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir. Ancak bu durum geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemez.

Yukarıda yazılı hüküm ve hukuki ilişkilerin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.